Batman Fragmanı Yayınlandı Yeni Batman Filmi Fragmanı ve Konusu
Batman Fragmanı Yayınlandı Yeni Batman Filmi Fragmanı ve Konusu

İçerikler

Batman Fragmanı Yayınlandı! Yeni Batman ile Tanışın

Aylardır beklenen DC nin göz bebeği batman filminin fragmanı yayınlandı batman fragmanı içerisinde yer alanlar filmin konusu ve daha fazlası hakkında merak ettiğiniz her şey hazırladığımız yazımızda.

Batman Fragmanı Yayınlandı Konusu Ne ?

Batman fragmanı yayınlandıktan sonra herkes filmin geçtiği dönemi batman bulunduğu ortam içerisinde neler yaptığını merak ediyor yazarlarımız tarafından hazırlanan ve elde edilen bilgiler şöyle: The Batman’de Batman’i Gotham’daki suç ve yolsuzlukla nasıl savaşacağını anlamaya çalışırken izleyeceğiz. Gizemli ve aksiyon dolu bir dedektif hikayesi olacak. Pattinson Christian Bale ile Batsuit hakkında konuşmuş. The Batman’da Gotham halkı henüz Batman’dan korkuyor olacak.

Batman Filminde Son Durum Ne ?

Robert Pattinson’un başrolünde yer aldığı, uzun süredir merakla beklenen The Batman’in fragmanı yayınlandı. Batman fragmanı yayınlandı yeni batman filminin çekimleri tamamlanmak üzere oyuncular filmle ilgili yaşadıkları sorunları son durumları hakkında elde ettiğimiz bilgiler şöyle: Matt Reeves de onayladı: Filmdeki karakterler henüz son formlarında değiller. Catwoman henüz Catwoman değil, Riddler henüz Riddler değil…

İlginizi Çekebilir: Marvel Filmleri İzleme Sırası ve Marvel Sinematik Evreni Aslında Ne ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.