Charles Manson Ailesinin Çiftliği
Charles Manson Ailesinin Çiftliği
Charles Mansonun Ailesinin kız üyeleri
Charles Mansonun Ailesinin  üyeleri

 

Spahn Film Çiftliği . 1953’te 55 dönüm George Spahn’a satıldı ve Spahn Çiftliği Film çekimleri ve eğlence kasabasına dönüştürdü Spahn daha fazla film setlerine kiraya verdi  ve kiralık at binme ve doğa gezileri düzenlendi ve yerel halk arasında at biniciliği için popüler bir yer yaptı daha sonra bu çiftliğe manson ailesi hizmet karşılığında taşınmak için anlaştı.

 

Manson Ailesi ve Çiftlik

Spahn, 80 yaşındaydı ve Manson Ailesi’nin Çalışma karşılığında ücretsiz olarak taşınmasına izin verdiğinde çiftliğinde yaşıyordu . Aile günlük işleri yaptı ve Spahn’ın ana gelir kaynağı haline gelen at kiralama işini yürütmesine yardım etti.  Manson Ailesi üyesi Lynette Fromme daha sonra şöyle yazdı: “George Spahn’ın sertliğinden etkilendim. Seksen yaşındaydı ve körlüğünün beş ya da altı yıl boyunca onu ayrı bir dünyada tutmasına rağmen, tek başına yaşadığı ve kendi işini yürütme yetkisini kaybetme konusundaki tüm sıkıntıları içinde çalıştığı için zihinsel olarak mevcuttu. ” Daha sonra Manson hikayesini anlattığı gibi savcı Vincent Bugliosi , Manson’un ara sıra kızlarından birini samimi ilişkiler için Spahn’a göndereceğini belirtti.  Bir Spahn çalışanı olan çiftlik elinden Donald “Shorty” Shea , Manson’u geçmişte tanıyordu ve onunla fiziksel bir çatışma yaşamıştı. Manson yönetimi altındaydı.

Spahn, Shea’nın ortadan kaybolmasının nedeninin farkında değildi ve en çok 9 ve 10 Ağustos 1969’da işlenen Tate-LaBianca cinayetleri olan Aile içi üyelerin daha sonra mahkum olduğu cinayetlerde hiçbir şekilde suçlanmadı. 1969’un sonlarında, Robert Hendrickson belgesel filmi Manson için çiftlikte Manson Ailesi’ni çekmeye başladı . Orada Spahn, Lynette “Squeaky” Fromme , Bruce Davis , Nancy Pitman, Catherine “Çingene” Paylaşımı , Sandra Good , Paul Watkins ve diğerlerini filme aldı . Los Angeles’ta 1969 Tate-LaBianca cinayetlerinin yeridir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.